• Mājas
  • 15pcs otrās puses hua wei hg8310M gpon onu vai hg8010h epon 1GE ONT/ONU bez adaptera 70-90% jaunu

  • PON Interfeiss: SC/UPC
  • Sertifikācija: CE, RoHS, FCC
  • Modeļa Numurs: HG8310m/hg8010h
  • Viļņa: Rx 1490nm
  • Optiskais Ports: Vienu Lan Pieslēgvietu
  • Nosaukums: 10pcs lietotu huawei hg8310m ftth gpon ont modemu 1GE GPON ONU
  • Zīmola Nosaukums: VXAR
  • gab.: 15pcs
  • Izmērs: Izmantots 125mm*90mm*30mm
  • Firmware: Angļu Firmware
  • Valsts: 70-90% jaunu
  • Strāvas Padeve: 12V DC
  • Jauda: 1GE

15pcs otrās puses hua wei hg8310M gpon onu vai hg8010h epon 1GE ONT/ONU bez adaptera 70-90% jaunu

Produkta Apraksts

Huawei HG8310M/hg8010h abonenta gala tiek izmantota kā klienta ierīces būvniecības FTTH tīkliem un ir izstrādāts, lai nodrošinātu platjoslas piekļuves pakalpojumus, pamatojoties uz GPON/EPON tehnoloģiju dzīvojamo ēku un maziem birojiem.Šī termināla atbalsta kādu PON savienojumu attālumā līdz 20 km.Termināļa EchoLife HG8310M ir aprīkots ar PON un Ethernet GE ostas ar auto-sarunas par ātrgaitas pārsūtīšanai.

Produkta Featueres

Spēcīgs HiSilicon Termināļa Procesors

Liels "Ķīna Chip",īpaši procesors FTTH spailes,nosaucot Ķīnas pirmais Mikroshēmu optiskie modemi.

Sūtījumu vairāk nekā 100 miljonus,ieņēma pirmo pasaulē.

Šķiedras,Interneta Piekļuve, Ultra-speed 1G

GPON tehnoloģiju, kas dod jums teorētisko joslas platums ir 2,5 G un nometiet ātrumu 1G.

Uzlabot pašreizējo joslas platums ir līdz 10 reizes.

PnP, Ērts

Visi pakalpojumiem,t.sk. arī platjoslas un multiraides izdod NMS;tādēļ,jums nav nepieciešams, lai konfigurēts, tad klātienē.

Tehniskie dati

Apraksti

Šķiedras ostas

1 GPON interfeiss, 1GE,SC single-mode, Pakārtotie ātrums ir 2,5 gb / s, Pirms likmi 1.25 gb / s

1 EPON interfeiss, 1GE,SC single-mode, Pakārtotie ātrums ir 2,5 gb / s, Pirms likmi 1.25 gb / s

Viļņa

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Optisko dzīslu saskarne

SC/PC

RX jutība

WLAN

IEEE802.11b/g/n,300Mbps, iebūvēta antena

LAN

1*10/100/1000Mbps adaptīvā Ethernet porti, full/half duplex, RJ45 interfeisu

Apgrozījums

Apgrozījums var sasniegt 900Mbps vai vairāk IPv4/6 L3 pāradresācijas iespējām

N/A

LĪDZSTRĀVAS

12V 1A, ārējiem MAIŅSTRĀVAS-LĪDZSTRĀVAS barošanas adapteri

Poga

Atiestatīt jaudu

Jauda

≤8W

Darbība

Darba temperatūra: -5-+55℃ darba mitrums:10-90%(nav kondensācijas)

Uzglabāšana

Uzglabāšanas temperatūra: -30℃-+60℃ uzglabāšanas mitrums: 10-90%(nav kondensācijas)

Izmērs

130*105*30 mm(garums*platums*augstums)

Neto svars

≤0,2 Kg

Interfeisa Parametri

Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi.

Whatapp/wechat:+86 15305338423

Skype:starshow8823.hotmail.com

Recenzijas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: zte gpon olt zxa10 c320, JYRF, hua wei hg8010h epon, 4g huawei maršrutētāju, b880, epon, gpon onu, gpon sc apc, 5g cpe, huawei hg8310m gpon.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.