• Mājas
  • 95831 HRTZ ISL95831HRTZ QFN jaunu oriģinālo čipu

Par sūtījumu:

Parasti pēcpusdienā Biļete ir Veikti, pirms mēs organizē dienas, kad krava ir piegādāta, Ja no krājumiem, vai citu īpašu apstākļu dēļ, Mēs sazināsimies ar jums pirmo reizi.Biļetes ir pēc pasūtījuma Atkarībā no situācijas.

Kurjeru saņemšanas laiku vidēji ap 6 PM , (visas izteikt tikai dienas grupa, piegādes Saņemšanas, maza vieta.)lai Nosūtītu pa bagātīgs īpašas steidzamības lieta, ka mēs varam sūtīt tikai 6 o 'clock , kā tādi, lūdzu, atrast citu, Mums nav jāatbilst steidzami!!!!!!

Piezīme: Parasti ir visi Kurjeru Skenēšanas ievades vrg parādība un attāluma dēļ vietnē , kopumā garīgās piezīmi 5-6 gabali tiks parādīti 9. un 10. o 'clock, lūdzu, nepārprotiet mani ir publicēt tikai 9-10 MM.

Gabalos Elektronisko komponentu pēcpārdošanas pakalpojumu: mūsu veikalu pārdošanas dažas elektroniskās komponentes nav atbildīgs par remonta vai koriģēt rezultātus pircējam.Pircēji, kas nav ierīces, vai fiksētu vai jūsu DIY veiksmes, kvalitātes standarts, kas, lūdzu, pievērsiet uzmanību, lai pircējam, ražot atpakaļ, kad visiem un atpakaļ kravas sedz pircējiem. (atgriešanās no kravas nav vienoties ar pircēju draugs var atrast citu pirkumu, mēs arī ļoti nevarīgs kritums......)

Pēc gabalus express " no durvīm līdz durvīm piegādi, lūdzu, izpakošana inspekcijas pirmais, tad parakstīt to.Sakarā ar dažiem reģionālajiem Kurjera nav pazīme, izpakošana, arī var parakstīt, lai tas pirmkārt, bet, kad Kurjers saņemšanas pēc tam, kad atpakoju, sejas, lai sejas, kad atradu, kas trūkst, ir bojāta, lūdzu, atteikties uzreiz un ļaut Kurjeru ir paskaidrots zīme, saskaņā ar piegādes kārtību, nekavējoties nosūta preci pa telefonu sazināties ar īpašnieku, lai īpašnieks, kad saņemts priekšmetus, kā bezzudumu, ex post atbildība būs jāsedz pircējam (draugi, draugi, tādu var noteikt).

Lūdzu, par neto, lai iegādātos apdrošināšanas jums.Lūdzu, nopirkt $0.5 kravu apdrošināšana!Pērkot preces, lūdzu, nopirkt atpakaļ kravu apdrošināšana.

Sakarā ar atgriešanos kravas, visas apdrošināšanas sabiedrības, veikt!

Atgriešanās kravu apdrošināšana tikai $0,5 līdz $0.8 !Tāpēc, lūdzu, pircējs draugiem aktīvi pirkumu!

Recenzijas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: ac dc ligzda, IVISENCHIP, sm3280, 95831hrtz, sm3281l, tx l3711, isl88731chrtz.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.