• Mājas
  • 230w/280w DY-TMK Smērvielas, Eļļa, Anti-berzes Un Nodiluma Testēšanas Mašīnas Smērvielas Anti-wear Eksperimentālās Iekārtas

  • Modeļa Numurs: DY-TMK
  • Stāvoklis: Jauns

DY-TMK anti-wear testēšanas mašīnas instrukcijas

1, Pirms katra eksperimenta, berzes riteni jābūt elegants un pulēts ar parasto eļļu, pretējā gadījumā tas ietekmēs pareizo efektu eksperimenta.

2, darīt četrus testus, 1, parasto eļļu tests, 2, piebilstot, anti-wear aģents naftas tests, 3, eļļas testu, 4, remonts, pārbaude.Pirms katra testa ir jābūt slīpripas tīru, citādi testa rezultāti nav precīzi, slīpripas tīrs standarts ir normāla darbība bez trokšņa.

3, svars svars vārdā spiedienu uz kontakta punkts, lieluma bumbu zīmes vārdā nodilumu smērvielas, vai anti-wear aģents.Apjomu izmaiņas svara ekvivalents mainīt izmēru spiedienu uz kontakta punkts.

4, Līdz normālu darbību motors var laist svars maigi, laika intervāls ir aptuveni 3-5 sekundēs.Pievienots svars parastās smērvielas zaudēt eļļošana ir bloķēts, motors apstājas rotējošo līdz šim.Šajā brīdī, izslēdziet nekavējoties, lai novērstu mehānisko no izbalēšanas.

5, Pārbaudiet daudzumu svars (cfpp), novērot frikcijas kluču nodilums (nodilumizturība).

6, Darīts pēc tam, kad naftas testu var pievienot noteiktu daudzumu ūdens degvielas tvertni, un pēc tam konstatēja, ka mašīna joprojām darbību, norādot eļļošanas efektu anti-wear emulģētu eļļu.Tas ir parastās smērvielas nevar.

7, Tas tikai liecina, eļļošanas un nodilumizturība dažādi lubrikanti ar tādiem pašiem nosacījumiem.

Recenzijas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: saules riepas, auto saules tpms sensors riepu, pārtikas zobu bakstāmais, hoodies un sporta krekli krievija, berzes mašīna, ārējā spiediena sensors, cacagoo tpms, izdzēst gēla pildspalvas, 10 pildspalvu, threadless.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.