• Mājas
  • Tito BMK37 Pārtikas Aizsargs (Baktēriju, Raugu un Anti-Pelējums) 5 lt

  • Zīmola Nosaukums: TiTo

Pārtikas Piedevas Nosaukums: Tito BMK37 Pārtikas Aizsargs (Baktēriju, Raugu un Anti-Pelējums)

Detaļu Saraksts: Ūdens (70), Kālija Sorbāts (20), Nātrija Benzoāts (10)

Neto Daudzums: 5 lt

Fiziskā Struktūra: Šķidrums

Daudz: Atpakaļ ziņā izsekojamību, visām izejvielām Un iepakojuma materiāliem ražošanas partiju numurus ierakstus.

Produkta partijas numuru, kas atrodas uz produkta iepakojuma.

Pārtikas Piedevu Funkcionālās Klases: Savers

Pārtikas Piedevas, Kas Bija Atvasināts No Vārda: Kālija Sorbāts (Sorbīnskābe, Kālija Hidroksīds), Nātrija Benzoāts (Benzoskābe, Nātrija Bikarbonāts, Nātrija Hidroksīds, Nātrija Karbonāts)

Pārtikas Piedevas Eklenebileceği Pārtikas produktiem: turku Pārtikas Codex Pārtikas Piedevas Yönetmeliği'nde un vertikālo tebliğlerde saskaņā ar noteikumiem, pieļaujamā gala produktiem, ņemot vērā ierobežojumus, ko izmanto.Regulas un tebliğlerde nepieciešamo informāciju ulaşılamadığında, kas saistīti ar jūsu valsts likumiem, lai regulators danışılabilir.

Īpašus Uzglabāšanas/Lietošanas Nosacījumus: Lūdzu uzglabājiet sausā un vēsā vietā, noslēgtā.Ledus ar kuģniecības tiek turēti.

Pārtikas Işletmecisinin Tirdzniecības Nosaukums un Adrese: Smart Ķīmiskā Tic.Un No.Ltd.Ltd.Egejas Ražošanas Vietas Balatçık Mah. 8901/3 gadā.Nr:3/3AO Çiğli/Izmir telpās.

Ražotāja Uzņēmuma Reģistrācijas Nr.: TR-35-K-047442

Izcelsmes Valsts: Turcija

Lietošanas instrukcijas: turku Pārtikas Codex Pārtikas Piedevām saskaņā ar Yönetmeliği'ne, ko ražo vai plānots, ražošanas, gatavās produkcijas, kas saistīti ar vertikālo tebliğlerde Vieta jomā; eklenebileceği pārtikas produktiem, lietošanas noteikumi, maksimālo daudzumu, un, ņemot vērā ierobežojumus, kas būtu jāizmanto.

Turcija valstīs, kas nav izmantot planlanıyorsa, attiecīgās valsts tiesiskajām normām ir jāņem vērā.

Produkta sniegumu, ražošanas prasībām, mašīnas un iekārtas, ēkas un izrādes, sezonas mainīgie un citi var atšķirties atkarībā no izejvielas.

Visvairāk piemērots lietošanai summu pirms nenosakot, turku Pārtikas Codex Pārtikas Piedevas Yönetmeliği'nde belirtilen ierobežojumi, ņemot vērā lietas, vismaz miktarlarla izmēģinājumi jāveic.

Lietošanas Jomā/Pārdošanas Mērķis: Izmantot pārtikā.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA:-uz Ūdens bāzes, visiem var izmantot pārtikas produktu un dzērienu, pārtikas baktērijas, raugi un küflere, aizsardzība pret kālija sorbāts un nātrija benzoāts, pamatojoties pārtikas aizsargs.

Smidzināšanas pudeli ar pārtikas virsmas un lietošanas ērtumu.

Uzskaitīti Pa E NTEGRA

Recenzijas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: nitto terra mud grappler, astoņkāji kūka rotājumi, mickey mouse mīkstās rotaļlietas, navy savirmot piedurknēm kleita, microsoft drošu vārti, atslēgu ķēdes anime gintama, gods apskatīt 20 lieta corgi, oem multivides universal, nintengo slēdzis rozā soma.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.