• Mājas
  • Turbo Enerģija, 3 baterijas SOPzS 270-385Ah 2v

  • Zīmola Nosaukums: NAV

Tālrunis: 854556349 M Ail: Alex.wccsolar.es

Piegāde Spānija 24/48 Stundu Kuģniecības Eiropā 48/96 Stundu Soļu attālumā no Saules iekārtas

WCCSOLAR baterijas Turbo Enerģija 3 SOPzS 270-385Ah 2v

WccSolar iesaka izmantot SOPZS baterijas vietās, kur ikdienā ir paredzams, ka daudzus gadus.Tas ir ekonomikas modelis no tradicionālajiem saules bateriju SOPZS.Tas ir izgatavots lētāk konteineru un automātiski, un kas ietekmē gala cenu par produktu.Šī SOPZS modeli un līdz 6000 izlādes cikli pie 20% (parastās patēriņa saules instalācijas pareizi izmēriem).Tā ir ievērojama ar tās zemo līmeni, self-izvadīšana, zemas uzturēšanas, kvalitātei un visas tās sastāvdaļas.

Ilgstoši applūst cauruļveida plāksnes baterijas ar caurspīdīgs PP iepakojumā.

2V saules SOPzS tipa stacionāras baterijas tiek norādīts, strāvas padeve no saules sistēmas ir izolētas, nelielas vēja enerģijas, hibrīda dīzeļa ģeneratora iekārtas, sūknēšanas sistēmas, lauku elektrifikācija, telekomunikāciju un signalizācijas, datoru, avārijas apgaismojums, signalizācija, lidostas vai jūras navigācijas.

Eiropas ražošanas

Līdz 2 gadu garantija, ko ražotājs

Tehnisko datu lapa

-Izmēri: 198x83x478mm.

-Svars: 18.4 Kg katra stikla.

-Spriegums: 2V katrā stikls (6 glāzes kopā: 12V).

-Baterijas tips: stacionārais SOPZS.

-Jaudas C100: 385Ah, un C10: 270Ah.

-Zemas uzturēšanas.

-M10 spailes ar vītni ielikt.

Pozitīvu plātnes, kas veido cauruļveida plāksne ar Selēnu Tīkla svina sakausējuma.

-Negatīvs plātnes, kas veido plāksnes ar svina un selēns sakausējuma reste.

-Kalpošanas ilgums vairāk nekā 15 gadus.

-1.500 dziļas izlādes cikliem.

-Maksimālā slodze efektivitāti.

-Drošāk, savienotāji pret nejaušu kontaktu.

-Polipropilēna caurspīdīgs konteiners.

Funkcijas:

Funkcijas Saules SOPZS Saules baterija ir vispiemērotākais stacionāra tipa akumulators, par Saules sistēmu, un tiem jābūt saistītiem starp uzlādes kontrolieris un invertoru.Tas ir dziļi cikla stacionāro akumulatoru, galvenais tikumiem monobloks baterijas izlādes dziļums un ilgs mūžs.Procenti, summa līdz 70%, lai gan mēs neiesakām, kas pārsniedz 50% regulāri un velosipēdi, kas dzīvi pats, kas var sasniegt 1500 cikliem ar vidējo izplūdes dziļums 50% , ņemot vērā cikla pilnīgu izpildi, un pilnīga akumulatora uzlāde.

Saules baterijas, kas ražotas Eiropas Savienībā, tas ir pārbaudīts vairāk nekā 20 gadus, ka rūpnīcas ir ražot baterijas, neesot procentu mazāk nekā 0. 1% no kopējā baterijas, tas dod drošību tirdzniecības un darbības garantijas saules sistēmu.

Akumulatoru vienmēr ir savienots virknē, līdz tie sasniedz darba sprieguma invertoru, tas ir, ja mums ir 12V Pārveidotājs, mums būs nepieciešams 6 sērijas saistīti akumulatori, savukārt, ja mūsu montāža ir 24V vai 48V, mums būs nepieciešams 12 vai 24 akumulatori, attiecīgi.

Šī tipa baterijas ir paredzētas lietošanai sistēmām, kurām ir nepieciešama pastāvīga strāvas padeve, piemēram, izolētu elektrisko tīklu mājokļu, ar savām datori, televizori, ledusskapji vai cita sadzīves tehnikas, kas nepieciešama elektriskā jauda.

Saules SOPZS Saules akumulatoru, kā parādīts uz etiķetes, tas ir novērtēts dažādos lejupielādēt likmes, kas ir visbiežāk izmantotie rādītāji C10 un C100. Parasti baterijas, saules enerģijas un atjaunojamo enerģiju, kursu, kas dominē pār visu pārējo ir C100 likmi, kas nozīmē, lai aprēķinātu jaudu, šīs baterijas, tas ir nepārtraukti izplūst no akumulatora 100 stundas un ir jāspēj iegūt ampēri, kas ir marķētas.

Ikreiz, kad mums ir nepieciešams stacionāro saules bateriju, kas paredzēts lietošanai mājās un ar pastāvīgu patēriņu, C100 mērījums ir ļoti ticami, kā tas atsaucas uz lejupielādes aptuveni 4 dienās, kas ir vistuvāk lieta uz to, kas notiek patiesībā.

NOSACĪJUMI

Kontaktinformācija

Par jebkāda veida šaubas, jums var būt gan tehniskos, par mūsu produktiem, statusu pasūtījumu vai kuģniecības skaitu jūsu pakete ir mūsu tālruņi, kā arī mūsu e-pastu, kurā mēs var apmeklēt visas jūsu jautājumiem

TĀLRUNIS: 854 556 349

PIEEJAMS Wccsolar

Alex.wccsolar.es

Servico.wccsolar.es

Iegādājieties Tiešsaistē

Ar mums jūs varat iepirkties pēc iespējas droša, mums ir visvairāk apmaksas veidi.Atcerieties, ja ierakstu, jums jānorāda vārds, uzvārds un tālruņa numuru, lai varam pasūtīt

. PAYPAL

. VĪZA".

. PĀRSŪTĪT

Bezmaksas

Piegāde mājās ar 24/48 stundu servisa uzņēmums: DHL,Envilia,Coreeos,express,Zeleris,Tipsa,TSB,TXT (Teritorijā 24/48 stundu laikā par piegādi), Sūtījumiem uz SALAS ir SEŪTĀ un MELIĻĀ, izvēles kursi pirms jūs pērkat paldies.

Atgriešanās politiku Saskaņā ar spānijas tiesību akti, politikas atdevi, un prasības tiešsaistes iegādāties preci, jums jānodrošina tādas pašas garantijas un tiesības, pircējam, kā tie iegādāti off-line, tas ir iemesls, kāpēc atgriešanās politiku objektus, kas iegādāti par WWW ir dota below.WCCSOLAR.NET.

Iemesli, par ko rakstu, var nosūtīt atpakaļ ir ierobežots.Jebkurā gadījumā visiem produktiem, kas pārdoti no šī veikala ir ērti jāpārbauda un jāpārskata pirms nosūtīšanas, tāpēc mēs iesakām, ka, pirms uzsākt jebkuru paketi, pārliecinieties, ka iepakojums ir labā stāvoklī.Ja ne, lūdzu, nav pieņemt pasūtījumu un sazināties WWW nekavējoties.WCCSOLAR.NET ziņot saslimstība un atrast risinājumu, kas ir elastīgs un piemērots kā iespējams, jo paraksta saņemšanas kvīts netieši pieņem, ka iepakojums ir ideālā stāvoklī, Tāpēc, ja ir nodarīts kaitējums, transporta sabiedrība nevarēs pārņemt jebkuru papildu prasības, un WCCSOLAR nedrīkst pieņemt atpakaļ preces ar zaudējumiem.

Recenzijas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: lādētājs turbo, auto turbo, lifepo4, šūnu lifepo4, 18650 lifepo4, akumulatora 32v, akumulatora 32v 10, komplektā turbo, telefona akumulators 32v, lifepo4 baterijas.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.